• Úspech našich žiačok v stolnom tenise

• Dňa 7. 2. 2024 sa naše žiačky a žiaci zúčastnili OK v Stolnom tenise. Okrem cenných športových skúseností si naše dievčatá odnášajú úžasné druhé miesto!

Chlapcom aj dievčatám gratulujeme a ďakujeme za reprezentáciu našej školy ZŠ Slatinské Lazy.

Sme na Vás hrdí!

• Čítame pre radosť

• Na  tento rozvojový projekt pod názvom  „Čítame pre radosť“  boli  našej škole poskytnuté finančné prostriedky vo výške 1000 Eur.

Účelom výzvy  je posilnenie pozitívneho vzťahu ku knihám a k čítaniu, budovanie čitateľského sebavedomia u detí a mladších žiakov. Škola si  do konca aktuálneho štvrťroka 2024  zriadi štyri  triedne knižnice a zakúpi knihy pre našich žiakov.  Triedne knižnice  budú predstavovať  strategické miesto v triede , ktoré bude  neustále prístupné pre všetkých našich  mladších žiakov.  Jej zámerom je okrem posilnenia  pozitívneho vzťahu ku knihám , čítaniu aj  budovanie čitateľského sebavedomia a zručnosti žiakov .  Nákup  kníh,  bude  prispôsobený individuálnym záujmom a aktuálnym schopnostiam i potrebám žiakov. Knihy budú  vyberané tak, aby boli pre žiakov  atraktívne, posilnili ich motiváciu hľadať v knihe zážitok a chuť čítať dobrovoľne aj mimo vyučovacích hodín.

• Dočasné prerušenie prevádzky školy

• Vážení rodičia,

vzhľadom k tomu, že za posledné sledované obdobie sa zvýšil výskyt respiračných ochorení,

zriaďovateľ našej školy rozhodol o dočasnom prerušení prevádzky školy v čase od 8. 2.  do 9. 2. 2024 vrátane.

V tomto období nebude v prevádzke družina -  ŠKD a  ani školská jedáleň -  ŠJ  . Vyučovanie bude obnovené až od pondelka 12.2.2024.

Ďakujeme za porozumenie.

Slatinské Lazy

• 2 % z dane

Vážení rodičia a priatelia školy,

• pomôžte nám skvalitniť výchovno-vzdelávací proces na škole darovaním 2% z dane!

Zákon Vám umožňuje darovať 2 % zo svojich daní z príjmov neziskovej organizácii, ako je aj naše Rodičovské združenie. Tento dar Vás nič nestojí, pretože daň by ste inak odviedli štátu. Vaše 2 % pre nás znamenajú prejavenie dôvery a podporu v rozvíjaní našich aktivít v prospech Vašich detí. Využite možnosť rozhodnúť o Vašich 2%!

• skvalitnenie výchovno-vzdelávacieho procesu na škole
            • skvalitnenie vybavenia školy
            • Finančné prostriedky budú použité na:

Viac informácií a stručný návod si môžete pozrieť na našej podstránke na tomto odkaze.

Ďakujeme Vám :)