• SLÁVNOSTNÉ OTVORENIE ŠKOLSKÉHO ROKA

•     Vedenie  školy oznamuje rodičom a žiakom, že slávnostné otvorenie školského roka 2022/2023 sa uskutoční

5. septembra 2022 (pondelok) o 8:00 hod.

v priestoroch základnej školy . Po skončení slávnostného otvorenia pôjdu žiaci do tried so svojimi triednymi učiteľkami, ktoré im poskytnú informácie k ďalším vyučovacím dňom a k organizácii nového školského roka.

V tento deň ešte školský klub – ŠKD ( družina )  nepracuje a ani sa nepodávajú obedy v školskej jedálni. Obedy a družina budú k dispozícii pre žiakov od utorka 6. septembra 2022.

Žiaci sa deň pred otvorením školského roka (v nedeľu 4.9.2022) otestujú domácimi samotestami a po nástupe do školy odovzdajú svojmu triednemu učiteľovi  tlačivo Bezpriznakovost_od_1.9.2022.pdf ktoré je dostupné tu na stránke školy, v hlavnej budove na stole, alebo u triedneho učiteľa .

Rozhodnutie_ministra_od_1.9.2022.pdf